هنر و فرهنگ ایران در خانه شما

درباره ما

صنایع دستی ایران نشانه‌هایی از فرهنگ و هویت مردم سرزمین ما هستند. این آثار ریشه در تمدن ایران دارند و قدمت آن‌ها به دوران ایران باستان می‌رسد. برای دسترسی به محصولات صنایع دستی، نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های بسیاری درسراسر ایران وجود دارد، اما مسئله مهمی که این فروشگاه‌ها را از یکدیگر متمایز می‌سازد، اعتبار این فروشگاه‌ها است!

اعتبار و خدمات پس از فروش یک فروشگاه محصولات صنایع دستی، کسب رضایت‌مندی مشتریان و فروش محصولات با قیمت مناسب از جمله ویژگی‌هایی نیست که هر فروشگاهی بتواند، آن‌ها را به‌دست آورد. در این زمینه، سانیا گالری جزو معتبرترین فروشگاه‌های اینترنتی محصولات صنایع دستی در سراسر ایران است که تمامی محصولات خریداری شده را به سرعت و باقیمت مناسب ارسال می‌کند.

سانیا گالری به این واسطه تشکیل شده تا تمامی ایرانیان امکان دسترسی و خرید محصولات صنایع دستی باکیفیت درسریع‌ترین زمان ممکن را داشته باشند و با کمک بستر اینترنت و رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی در سراسر جهان، محصولات این مجموعه را برای ایرانیان آماده‌سازی، بسته‌بندی و ارسال می‌کند.

از جمله دلایلی که باعث می‌شود تا سانیا گالری با دیگر رقبای خود در این حوزه تمایز داشته باشد، عبارت است از:

  • قیمت رقابتی و با کیفیت
  • ارسال سریع‌تر به نقاظ مختلف ایران
  • تائید اصالت کالا به صورت حرفه‌ای و تخصصی

چرا فروشگاه محصولات سانیا گالری؟

هدف اصلی سانیا گالری، همانطور که اشاره شد، ارائه بهترین خدمات و محصولات در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مشتریان است به همین علت این مجموعه با ارائه مزایایی مثل قیمت رقابتی، بهینه‌سازی موتورهای جستجو برای دسترسی سریع کاربران به صفحه خرید محصولات و غیره از جمله دلایلی است که باعث می‌شود، مشتریان راحت‌تر به این فروشگاه اعتماد کنند و محصولات این مجموعه را خریداری کنند.

ما در این مجموعه قصد داریم تا در آینده نه چندان دور فعالیت خود را در درگیر زمینه‌های تجارت جهانی گسترش دهیم و با دریافت تیک آبی اینستاگرام برای صفحات اجتماعی خود، اعتبار بیشتری کسب کنیم.

دیدگاه سانیا گالری چیست؟

ما در فروشگاه اینترنتی سانیا گالری، یک توسعه دهنده یا نماینده شرکتی دیگر نیستیم، بلکه ما صرفا فروشنده محصولات با کیفیت هستیم و تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا بهترین خدمات فروش و عرضه محصولات با کیفیت را برای شما فراهم آوریم! اعتقاد داریم که بهترین خدمات در این حوزه را ارائه می‌کنیم! ما تمام سعی خود را برای کسب رضایت مشتریان انجام می‌دهیم و تلاش کنیم تا بدون هیچ محدودیتی در این زمینه، خدماتمان را ارائه کنیم!

سانیا گالری از گذشته تا امروز

سانیا گالری در ابتدا کار خود را از یک فروشگاه حضوری در شهر یزد و تهران آغاز کرد. این دو فروشگاه که همچنان فعالیتشان پا برجا است که محصولات خود را برای طیف وسیعی از مشتریان عرضه می‌کند. با گذشت زمان و افزایش تقاضا برای خرید محصولات از سانیا گالری، فرایند ارائه محصولات در سراسر ایران نیز فراهم شد!

چرا از خدمات سانیا گالری استفاده کنیم؟

در این زمینه خوب است بدانیم که ارائه محصولات باکیفیت به تنهایی نمی‌تواند، یک برند را موفق کند، بلکه خدمات پس از فروش بی‌نظیر و پشتیبانی قوی از جمله دیگر نکاتی است که باید به آن‌ها توجه داشت

دکمه شناور اجتماعی
Social Media Icon
WhatsApp پیام در واتساپ Instagram اینستاگرام فروشگاه